Запрошуємо до співпраці талановитих, динамічних людей, готових професійно розвиватись та самовдосконалюватись. Кожен співробітник для нас – це невід’ємна частина команди, ланка одного великого механізму, без продуктивної роботи якої весь механізм ризикує вийти з ладу. Саме тому ми цінуємо індивідуальність кожного нашого працівника і робимо все можливе для вашого професійного розвитку та самовдосконалення.

Якщо ви ставите перед собою конкретні цілі – бажаєте професійно розвиватись, поглиблювати свої знання та впроваджувати нові ідеї – наша веб-студія, це саме те, що вам потрібно.

Ми стабільно, цілеспрямовано розвиваємось та нарощуємо свій робочий потенціал, тому нові спеціалісти нам ніколи не завадять. Надсилайте своє резюме, і ми обов’язково його розглянемо.

В обмін на вашу цілеспрямованість та бажання працювати, гарантуємо цікаву роботу з конкурентною заробітною платнею, дружній колектив фахівців, та можливість кар’єрного росту.

Команда веб-студії «NAWI» – це молоді талановиті фахівці, які знають, що таке ефективна робота в команді і заточують свій професіоналізм з кожним днем. У відповідь ми отримуємо вдячність замовників, які стають нашими постійними клієнтами та дають нам позитивні рекомендації серед всіх своїх знайомих.

Наші контакти

По питаннях замовлення послуг пишіть на електронну адресу office@nawi.com.ua, заповніть онлайн форму або зателефонуйте до нас в офіс!


79037, ЛЬВІВ, ВУЛ. Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 200, 5 ПОВЕРХ, ОФІС 214В
office@nawi.com.ua
(097) 449-13-14

Напишіть нам