У комплекс послуг веб-студії «NAWI» входить контекстна реклама – найшвидший та найрезультативніший спосіб зацікавити якомога більшу кількість цільової аудиторії в мережі Інтернет. Це короткі текстові оголошення або банери, які з’являються на сторінці пошуку у пошукових системах Google (пошукова контекстна реклама), а також на сайтах, схожих за тематикою на рекламований веб-ресурс (тематична контекстна реклама). Сигналом для появи цієї реклами на веб-сторінці є запит користувача, а контекст з рекламним блоком зв’язують ключові слова.

Контекстна реклама – це не тільки швидко, але й вигідно! Вона дозволяє контролювати ваші витрати з точністю до копійки. Адже ви, як рекламодавець, маєте повний доступ до інформації про кількість показів оголошення, кількість кліків з переходом на веб-ресурс, і, безперечно, кількість зацікавлених людей у вашій продукції та послугах.

Основна перевага контекстної реклами полягає в тому, що цей вид інтернет-реклами націлений саме на людей, зацікавлених у тих чи інших товарах і послугах. Тому ви можете бути впевнені, що такі інтернет-оголошення стануть оперативним, дієвим, а головне недорогим інструментом для зростання популярності ваших послуг та обсягу продажів. Вже через декілька хвилин після запуску рекламної кампанії на ваш сайт завітають нові потенційні клієнти, тому довго очікувати на результат не доведеться. Замовлення та запуск контекстної реклами займають лише декілька годин, ви одразу зможете оцінити позитивні результати.

Замовляйте контекстну рекламу в нашій веб-студії за максимально вигідними цінами і переконайтесь в її ефективності на власному досвіді.

Наші контакти

По питаннях замовлення послуг пишіть на електронну адресу office@nawi.com.ua, заповніть онлайн форму або зателефонуйте до нас в офіс!


вул. Б.Хмельницького, 212, Львів, 79037
office@nawi.com.ua
(097) 449-1314

Пишіть нам!