В епоху процвітання комунікації в Інтернеті розкрутка веб-сайту через соціальні мережі – запорука його успіху та процвітання. Реклама в соцмережах є чудовою можливістю розповісти мільйонам підписників про ваш проект, розрекламувати товар чи послугу і зацікавити потенційних споживачів.

Просування сайтів в соцмережах сприяє підвищенню рівня довіри до компанії, створює їй позитивний імідж, що в свою чергу означає зростання кількості клієнтів.

З допомогою SMM-маркетингу фахівці нашої веб-студії гарантують вам:

  • Збільшення цільової аудиторії за короткий термін;
  • Зростання прибутків компанії;
  • Заохочення постійних клієнтів, стимулювання повторних покупок товару чи послуги
  • Покращення впізнаваності бренду;
  • Можливість зворотнього зв’язку з активними та потенційними клієнтами;

У нашій компетенції створення та ведення груп в соціальних мережах, ініціювання тематичних дискусій, написання і розміщення постів та статей в тематичних блогах і сторінках, а також «вірусний маркетинг» (розміщення матеріалів, які викликають сплеск інтересу і розповсюджуватимуться користувачами).

Спеціалісти веб-студії «NAWI» пропонують вам якісний та ефективний SMM-маркетинг в мережах Facebook та Instagram, завдяки якому ваш бренд стане набагато популярнішим, а його репутація в мережі завжди буде бездоганною.

Наші контакти

По питаннях замовлення послуг пишіть на електронну адресу office@nawi.com.ua, заповніть онлайн форму або зателефонуйте до нас в офіс!


вул. Б.Хмельницького, 212, Львів, 79037
office@nawi.com.ua
(097) 449-1314

Пишіть нам!