Статистика свідчить, що понад 80% людей шукають необхідні товари та послуги через Інтернет. Однак, щоб досягнути успіху та привабити нових споживачів у мережі, лише мати веб-сайт недостатньо. Адже потенційні клієнти можуть просто не знайти його у стрічці пошуковика. Для цього потрібна пошукова оптимізація або СЕО-просування, яке входить в компетенцію веб-студії «NAWI».

Використання передових технологій та досвіду наших кращих спеціалістів дозволить здійснити пошукову оптимізацію якісно та максимально швидко і вивести веб-ресурс в ТОП пошукових систем. Ми розробили оптимальні схеми розкрути сайтів в Інтернеті для різних типів веб-ресурсів. Це дозволяє вибрати найбільш дієвий варіант СЕО-просування сайту і отримати максимальну віддачу від клієнтів.

СЕО-просування – це комплекс заходів, який ідеально адаптує контент та програмний код вашого веб-ресурсу до всіх вимог пошуковиків. В результаті, у відповідь на запит у пошукових системах потенційний клієнт в числі перших посилань побачить саме ваш сайт, і він почне ефективно працювати на зростання ваших прибутків. З допомогою комплексного аудиту – (СЕО-аналіз, технічна перевірка) ми виявимо всі неточності, які могли б негативно вплинути на СЕО-просування сайту, і усунемо їх.

Вже за короткий термін ви зможете розповісти про веб-ресурс найширшому колу зацікавлених у ваших товарах чи послугах користувачів Інтернету. Тому не зволікайте, замовляйте СЕО-просування сайтів у веб-студії «NAWI», і вкладені гроші вже незабаром будуть працювати на вас.

Наші контакти

По питаннях замовлення послуг пишіть на електронну адресу office@nawi.com.ua, заповніть онлайн форму або зателефонуйте до нас в офіс!


вул. Б.Хмельницького, 212, Львів, 79037
office@nawi.com.ua
(097) 449-1314

Пишіть нам!