Інтернет в сучасному світі став невід’ємною частиною нашого життя, тому для кожної компанії, яка претендує на успіх та збільшення прибутків, власний сайт просто необхідний. Створення сайту – це один з найшвидших, найефективніших та найдешевших способів відшукати нових потенційних клієнтів через всесвітню павутину.

САЙТ
від 8000 грн

Макет сайту
CMS (WordPress)
Фотогалерея
Відеогалерея
Текстові сторінки
Email
Початкове наповнення
Лічильник відвідуваності
Зворотній зв’язок
Карта

 

Термін створення – до 1 місяця

Інтернет-Магазин
від 15000 грн

Макет сайту
CMS (WordPress)
Каталог товарів з корзиною
Система оплати онлайн
Сортування товарів
Фільтр товарів
Текстові сторінки
Початкове наповнення (без каталога)
Email
Лічильник відвідуваності
Зворотній зв’язок

Термін створення – до 2 місяців

 

  • Оплата здійснюється за принципом 50% до початку роботи, 50% після завершення.
  • Остаточна вартість сайту буде визначена після заповнення  ТЗ на створення сайту .

Сайти, які ми створюємо не лише зручні в користуванні та мають оригінальний дизайн, вони максимально надійні та здатні витримувати значні навантаження. Ми не обмежуємось лише створенням сайтів, але й наповнюємо їх унікальним якісним контентом та займаємось просуванням сайтів в мережі Інтернет. Тому звернувшись до наших послуг, ви можете розраховувати на позитивний результат – нові клієнти зацікавляться вашими послугами, а прибутки від продаж зростуть а рази.

Якщо вам потрібний якісний, сучасний та надійний Інтернет-ресурс, тоді ви звернулись за адресою. Фахівці веб-студії «NAWI» готові взятись за проекти будь-якого рівня складності. Створення та розробка корпоративних сайтів, каталогів, сайтів-візиток, Інтернет-порталів та Інтернет-магазинів – все це ми залюбки зробимо для вас. Під час створення сайтів ми використовуємо лише найновіші технології, тому ви можете бути впевнені, що ваш веб-ресурс буде сучасним, конкурентним та дієвим. Наші працівники завжди відкриті до діалогу з клієнтом і врахують всі ваші побажання, щоб ви залишились задоволені результатом.

Замовляйте створення сайтів у нас, і наші працівники зроблять все можливе, щоб ваша компанія отримала гідне представництво в Інтернеті, а прибутки зростали з кожним днем.

Наші контакти

По питаннях замовлення послуг пишіть на електронну адресу office@nawi.com.ua, заповніть онлайн форму або зателефонуйте до нас в офіс!


вул. Б.Хмельницького, 200, 5 поверх, оф. 214в, Львів, 79037
office@nawi.com.ua
(097) 449-1314

Напишіть нам