Вартість створення сайту | NAWI

Коли виникає потреба у створенні власного сайту Вам доводиться стикатись з таким питанням  –  ”Скільки коштує створити власний сайт”. Адже є багато компаній, які пропонують послуги по створенню сайту і ціни на створення сайту можуть відрізнятись в декілька разів.

В нашій статті ми спробуємо розібратись які є сайти, і яка їх вартість.

Отже, перший варіант це  – Сайт візитка

Сайт візитка – це простий інформаційний сайт з лаконічним  дизайном та мінімальним набором функцій. На даному сайті Ви зможете розмістити весь перелік послуг, які надає Ваша компанія, розповісти про себе, а також через форму зворотнього зв’язку поспілкуватись з вашими клієнтами. Цей варіант сайту дозволяє додавати, редагувати, а також видаляти сторінки сайту.

Орієнтована вартість такого сайту 1500-2000 грн.

Другий варіант сайту це – Сайт каталог, так би мовити сайт середнього рівня.

Сайт каталог – це сайт з корпоративним дизайном. Окрім інформації про компанію, послуг, які надає компанія і форми зворотнього зв’язку , в даному варіанті сайту Ви зможете розмістити повноцінний каталог Вашої продукції з фото та повним описом товарів, а також вказати ціну товару. В цьому варіанті сайту передбачено дві мови  (мови клієнт обирає самостійно).

Орієнтовна варіст такого сайту 2500-4000 грн.

Третій варіант сайту це – сайт з індивідуальни дизайном

Сайт з індивідуальним дизайном  – це сайт промальований нашим дизайнером з врахуванням усіх Ваших побажань. Тут велика увага приділяється дизайну сайту, адже це обличчя Вашої компанії, це один з варіантів створення репутації компанії та підвищення впізнаванності Вашого бренду. Даний сайт передбачає ексклюзивну розробку та нічим необмежену функціональність. Тому в цьому випадку важко вказати ціну створення сайту, оскільки тут багато залежить від конкретної ситуації.

Вартість такого сайту від 8000 грн.

В данній статті ми коротко описали варіанти сайтів, які Вам пропонують. Щоб обрати один з варіантів, Вам потрібно дати відповідь на просте питання  “Для чого я створюю сайт?” та  “Які завдання повинен вирішити сайт?”. Отримавши відповідь на ці два запитання Ви зможете обрати оптимальний для себе варіант сайту.