SMM маркетинг | NAWI

В епоху процвітання комунікації в Інтернеті розкрутка веб-сайту через соціальні мережі – запорука його успіху та процвітання. Реклама в соцмережах є чудовою можливістю розповісти мільйонам підписників про ваш проект, розрекламувати товар чи послугу і зацікавити потенційних споживачів.

Просування сайтів в соцмережах сприяє підвищенню рівня довіри до компанії, створює їй позитивний імідж, що в свою чергу означає зростання кількості клієнтів.

З допомогою SMM-маркетингу фахівці нашої веб-студії гарантують вам:

  • Збільшення цільової аудиторії за короткий термін;
  • Зростання прибутків компанії;
  • Заохочення постійних клієнтів, стимулювання повторних покупок товару чи послуги
  • Покращення впізнаваності бренду;
  • Можливість зворотнього зв’язку з активними та потенційними клієнтами;

У нашій компетенції створення та ведення груп в соціальних мережах, ініціювання тематичних дискусій, написання і розміщення постів та статей в тематичних блогах і сторінках, а також «вірусний маркетинг» (розміщення матеріалів, які викликають сплеск інтересу і розповсюджуватимуться користувачами).

Спеціалісти веб-студії «NAWI» пропонують вам якісний та ефективний SMM-маркетинг в мережах Vkontakte, Facebook та Однокласники, завдяки якому ваш бренд стане набагато популярнішим, а його репутація в мережі завжди буде бездоганною.

 

Замовивши послугу SMM-маркетингу у нашій студії ви досягнете поставлених цілей в найкоротші терміни, і ваші продажі зростатимуть на очах. Можете не сумніватись, наша команда зробить все можливе, щоб забезпечити якісне та ефективне просування сайтів в соцмережах, адже наше головне завдання – це ваш успіх.