Домен та хостинг | NAWI

 На  сьогоднішній день більшість людей для пошуку того чи іншого товару (послуги) все частіше звертаються до інтернету.  Тому більшість фірм, вважають своїм обов’язком створити сайт і таким чином розказати про свої товари (послуги) і як результат  – збільшити кількість своїх клієнтів і відповідно прибутків. Однак, створення сайту неможливе без двох таких понять як ”домен” та ”хостинг”.

В данній статті ми спробуємо розібратись, що таке “домен” та “хостинг” і яке їх призначення.

    ДОМЕННЕ ІМ’Я – це ім’я Вашого сайту. Ввівши це ім’я, клієнти зможуть відразу переходити на Ваш сайт.  Домен має бути унікальним і ні в якому разі не повторювати вже існуючий сайт.

Доменне ім’я складається з двох або більше частин, розділених крапкою. Для прикладу, newsite.com.ua, права частина ”ua” відповідає за географічне положення і вказує країну, ліва частина ”com” – характеризує форму організації. Доменне ім’я “ua”- є доменним ім’ям першого рівня, “com.ua” – другого та ”newsite.com.ua” – третього. Кожна нова крапка в формулюванні домену означає ще один новий його рівень.

   ХОСТИНГ – це послуга з розміщення сайтів на спеціалізованих серверах та забезпечення доступу до них через мережу інтернет. Іншими словами, хостинг – це місце в інтернеті, де буде розташований Ваш сайт. Тобто, Ви орендуєте в компанії, яка займається хостинговою діяльністю, територію, на якій розміщуєте свій сайт.

Оскільки домен та хостинг Ви орендуєте, то за оренду потрібно платити. Ціни за оренду також різні.

При замовленні сайту у нашій компанії оренда домену та хостингу за перший рік входить у вартість сайту. Також, якщо Ви у нас орендуєте домен і хостинг, ми займаємось його обслуговування. Вразі виникнення проблем з хостингом чи доменом ми займаємось їх вирішенням.

Замовляйте домен та хостинг у нас і у Вас не буде проблем з сайтом!